J Клас 5 - АРИФМЕТИЧНІ ДІЇ З ДЕСЯТКОВИМИ ДРОБАМИ Розв'язок виразу 700-70:(138-38) дорівнює: А 6,3

Б 693 в 699.3 Г 699 2 Розв'яжіть рiвняння 0,8y-0,5y=0,54.

Ответы на вопрос

Отвечает Прядко София.

1) 700 - 70:(138 - 38) =699,3

700 - 70:100

700 - 0,7=699,3

2) 0,8у-0,5у=0,54

у×(0,8-0,5)=0,54

у×0,3=0,54

у=0,54:0,3

у=1,8

в нього там помилка не 1,71. а правильно 1,8