Контрольна робота.(5 клас) Узагальнення і систематизація знань учнів за початкову школу. 1

варіант 1. Скільки сотен у числі 728? а) 72 б) 7 в) 28 2. Добери відповіді : 438-349+175= а) 364 б) 264 в) 163 3. Перекласти 10 т в кг а) 100кг б) 10000кг в) 1000кг 4. Виконайте дію: 800 000:1000 а) 800 б) 80 в) 8000 5. Встанови відповідність між рівняннями та їх коренями. 1) х+20=140 А )120 2) х-2=140 Б) 480 3) х:4=120 В) 142 Г ) 30 6. Довжина прямокутника дорівнює 3 дм, а ширина на 2 см менша. Знайти площу та периметр. 7. Заміни зірочки цифрами *5* 3** 1*9 *49 127 491

Ответы на вопрос

Отвечает Коркишко Инна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1.число 728 сотен б)7

2.438-349+175=264 б)264

3. 10т=10000кг б

4. 800 000:1000 убираем общие нули а)800

5. 1)х+20=140 а)120  2)х-2=140 в)142   3)х:4=120 г)30

6. 3дм=30см ширина=30-2=28см периметр=116см

7.654321