Помогите пожалуйста! 4. Відносна атомна маса хімічного елемента, який знаходиться в третьому

періоді п 'ятій групі Періодичної системи 32 16 12 31 5. Фомула сполуки, яка утвориться в результаті розчинення у воді сульфур(VI)оксиду H2SO3 H2SO4 H2S SO2 6. Добери коефіцієнти у схемі хімічної реакції. У відповіді вкажи суму всіх коефіцієнтів.CH4+ O2 = CO2 + H2O

Ответы на вопрос

Отвечает Петухова Лизок.

Хімічний елемент, який знаходиться в третьому періоді та п'ятій групі Періодичної системи, це азот (N), а не сульфур (S).

Розглянемо хімічну реакцію CH4 + O2 = CO2 + H2O:

Балансування рівняння:

C (вуглець): 1 на лівому боці та 1 на правому боці (вже збалансований).

H (водень): 4 на лівому боці та 2 на правому боці.

O (кисень): 2 на лівому боці (від O2) та 3 на правому боці (2 від CO2 і 1 від H2O).

Тепер ми можемо збалансувати кількість атомів водню (H) та кисню (O):

Чотири молекули H2O (4 * 2 H та 4 * 1 O) на правому боці дають нам 8 H та 4 O.

Оскільки на лівому боці у нас лише 4 H і 2 O, нам потрібно збалансувати це, додавши додаткові молекули H2O.

Окончательно збалансована реакція виглядає так:

CH4 + 2O2 = CO2 + 2H2O

Сума всіх коефіцієнтів цієї реакції дорівнює 1 + 2 + 1 + 2 = 6.

Отвечает Смирнов Евгений.

4. Відносна атомна маса хімічного елемента, який знаходиться в третьому періоді п 'ятій групі Періодичної системи:

31

5. Фомула сполуки, яка утвориться в результаті розчинення у воді сульфур(VI)оксиду:

H2SO4

6. Добери коефіцієнти у схемі хімічної реакції.

CH4 + 2O2 → CO2 + 2H2O

У відповіді вкажи суму всіх коефіцієнтів:

1 + 2 + 1 + 2 = 6.