Прямокутний паралелепіпед має виміри: довжина 8,5 м, ширина 3 м, висота 4 м. Обчисли для даного

паралелепіпеда: 1. Суму довжин всіх ребер 2. Об'єм 3. Площу всіх граней. дам 50 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Стахов Слава.

1. Сума довжин всіх ребер прямокутного паралелепіпеда обчислюється за формулою: $4*(a+b+c)$, де $a$, $b$ і $c$ - це довжина, ширина і висота відповідно. В даному випадку $a=8.5$ м, $b=3$ м, $c=4$ м. Підставимо ці значення в формулу:

$4*(8.5+3+4) = 4*15.5 = 62$ м.

2. Об'єм прямокутного паралелепіпеда обчислюється за формулою: $V=a*b*c$. Підставимо значення в формулу:

$V=8.5*3*4 = 102$ м.^{3}

3. Площа всіх граней прямокутного паралелепіпеда обчислюється за формулою: $S=2*(ab+bc+ac)$. Підставимо значення в формулу:

$S=2*(8.5*3+3*4+8.5*4) = 2*(25.5+12+34) = 2*71.5 = 143$ м.^{2}

Отже, площа всіх граней дорівнює 143 м.^{2}