№2. Из города в одном и том же направлении отправились одновременно дв автомобиля, скорости которых

75 км/ч и 63 км/ч. На сколько километро отстанет один автомобилист от другого за 5 ч? с условием пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кубренков Егор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Для визначення, на скільки кілометрів один автомобіліст відстане від іншого за 5 годин, можна використовувати формулу:

Відстань = (швидкість) × (час).

Давайте визначимо, яка відстань буде між ними через 5 годин для обох автомобілів.

Для першого автомобіля:

Відстань = 75 км/год × 5 год = 375 км.

Для другого автомобіля:

Відстань = 63 км/год × 5 год = 315 км.

Отже, перший автомобіліст відстане на 375 км від другого за 5 годин.

Отвечает Вольный Максим.
Здесь условие в виде чертежа,
1 ) S1=V1t=75км/ч*5ч=375км
2)S2=V2t=63км/ч*5ч=315км
3)S1-S2=375-315=на 60(км ) отстанет второй автомобилист