До суми чисел 45 і 20 додати їхній добуток​


Ответы на вопрос

Отвечает Маслов Тимур.

Ответ:

Сума чисел 45 і 20 дорівнює 65. Добуток чисел 45 і 20 дорівнює 900. Таким чином, якщо до суми чисел 45 і 20 додати їхній добуток, то отримаємо:

65 + 900 = 965

Отвечает Селезнев Егор.

Ответ:

45×20=900

900+(45+20) =965