Ширина прямокутника дорівнює 10 м, а довжина - на 2 м більше. Знайдіть площу прямокутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Зенкаева Азёка.

Доброго ранку!

1) 10 + 2 = 12 (м) - довжина.

S (площа) = a * b

2) 10 * 12 = 120 (м²)

Відповідь: площа даного прямокутника становить 120 м²