Периметр городу прямокутної форми біля садиби Івасика і його батьків дорівнює 96 метрів . Його

довжина на 10,2 метрів більша від ширини . Знайди площу городу. Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Добромиров Станислав.
Необхідно скласти систему рівнянь для знаходження довжини та ширини городу. Нехай x - ширина городу, тоді його довжина буде (x + 10.2).

Запишемо умову задачі виражену через периметр:

2 * (x + x + 10.2) = 96

4x + 20.4 = 96

4x = 75.6

x = 18.9

Таким чином, ширина городу дорівнює 18.9 м, довжина - (18.9 + 10.2) = 29.1 м.

Площа городу S = 18.9 * 29.1 = 549.99 (м²) (округлимо до двох знаків після коми)

Отже, площа городу біля садиби Івасика і його батьків дорівнює 550 м².