скласти рівняння параболи симетричної відносно осі ox , що проходить через точку m(14; -2*14) і

початок координат​

Ответы на вопрос

Отвечает Немков Даниил.

Пошаговое объяснение:

Рівняння параболи симетричної відносно осі ox можна записати у вигляді y = ax^2, де a - деякий коефіцієнт. Щоб визначити значення a, скористаємося фактом, що парабола проходить через точку m(14, -2*14) і початок координат (0, 0).

Підставимо значення x і y з точки m до рівняння параболи:

2*14

28 = a(14^2)

-28 = a*196

a = -28/196

a = -1/7

Таким чином, рівняння параболи буде:

y = (-1/7)x^2