Підлога спортивного залу має форму прямокутника. Її ширина 10, 2 м, а довжина на 9, 8 більше

ширини. Обчисли площу підлоги.

Ответы на вопрос

Отвечает Федосеев Валера.

Ответ:

:)

Пошаговое объяснение:

Довжина підлоги: 10,2 + 9,8 = 20 м

Площа підлоги: 10,2 м * 20 м = 204 м²

Отвечает Жидеева Танюша.

Ответ:

204 м²

Пошаговое объяснение:

1) 10,2 + 9,8 = 20 (м) - ширина пола

2) 10,2 * 20 = 204 (м²) - площадь пола