Підлога спортивного залу має форму прямокутника .Її ширина 10метрів ,а довжина становить 1/2 ширини

.Обчисли й запиши площу підлоги

Ответы на вопрос

Отвечает Gorbatenko Alexey.

Ответ:

1)5*2=10(м)-довжина

2)5*10=50(м2)-площа