Підлога спортивного залу має форму прямокутника. Її ширина 5 м, а довжина у 2 рази більша.

Обчисли й запиши площу підлоги.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Ангелина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)5*2=10(м)-довжина

2)5*10=50(м2)-площа