ОЧЕНЬ СРОЧНО пожалуйста!!!!!!!!! Два кола мають внутрішній дотик. Відстань між їхніми центрами

дорівнює 18см. Знайдіть радіуси цих кіл, якщо вони відносяться , як 2:3.

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай меньший радіус = 2x а більший - 3х так як вони на відстані 18 см тому x = 18 см. тобто перший радіус = 36 см а другий 54 см

Отвечает Мельников Тимофей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Радиус большей окружности = 3х см

Радиус меньшей окружности = 2х см

Расстояние между центрами = 18 см


3х - 2х = 18

х = 18


Радиус большей окружности = (3х) = 3 * 18 = 54 см

Радиус меньшей окружности = (2х) = 2 * 18 = 36 см