Два кола мають зовнішній дотик. Відстань між іх центрами дорівнює 80 см. Знайдіть радіуси цих кіл,

якщо вони відносяться як 2 : 3. 16 см і 32 см 32 см і 48 см 34 см і 46 см 38 см і 42 см

Ответы на вопрос

Отвечает Анфилофьев Ваня.

Ответ:

32см и 48 см

Пошаговое объяснение:

2х+3х=80

5х=80

х=80:5

х=16

2*16=32

3*16=48