Два кола мають внутрішній дотик. Відстань між їхні- ми центрами дорівнює 12 см. Знайдіть радіуси

цих кіл, якщо вони відносяться, як 2 : 5. п.с ДАЮ 100б​

Ответы на вопрос

Отвечает Перевезенцев Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай ціла частина - х см, тоді відношення частин 2х і 5 х . Складемо рівняння:

5х - 2х = 12

3х = 12

х = 12 : 3

х = 4 см одна частина

2х = 2 * 4 = 8 см радіус одного кола

5х = 5 * 4 = 20 см радіус другого кола