Два кола мають внутрішній дотик. Знайдіть радіуси кіл, якщо вони відносяться як 4:7, а відстань між

центрами кіл дорівнює 24см.

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокина Валерия.

Ответ:

радіуси кіл 56см і 32см

Пошаговое объяснение:

7х-4х=24

3х=24

х=8

8*7=56

8*4=32