Обчислити значення виразу: 12 585 : m + 14 508, якщо m = 3; 5.​


Ответы на вопрос

Отвечает Селютина София.

Ответ:

Для обчислення значення виразу 12 585 ÷ m + 14 508, підставимо значення m і розрахуємо для обох варіантів:

1) При m = 3:

12 585 ÷ 3 + 14 508 = 4 195 + 14 508 = 18 703

2) При m = 5:

12 585 ÷ 5 + 14 508 = 2 517 + 14 508 = 17 025

Отже, значення виразу при m = 3 дорівнює 18 703, а при m = 5 - 17 025.