Запишіть усі двоцифрові числа, у розкладі яких на прості множники один із множників дорівнює 17.


Ответы на вопрос

Отвечает Шибовський Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

17 * 1 = 17

17 * 2 = 34

17 * 3 = 51

17 * 4 = 68

17 * 5 = 85

Отже, усі двоцифрові числа, які можна утворити, маючи один із множників рівним 17, це 17, 34, 51, 68 і 85.