Площа прямокутної ділянки 600м2 , її довжина 30м. На скільки метрів ширина цієї ділянки менша від

її довжини.

Ответы на вопрос

Отвечает Хомяков Владимир.
1) 600 поділити 30 = 20 (м) - ширина.                                                                         2) 30 -20 =10 (м) - на стільки менша.                                                                          Відповідь: ширигна менша від довжини на 10 метрів.