Яку найбільшу кількість однакових букетів можна скласти з 36 жовтих 72 білих та 90 червоних троянд


Ответы на вопрос

Отвечает Muhangali Kuanish.

Ответ:

Для того щоб знайти найбільшу кількість однакових букетів, які можна скласти з 36 жовтих, 72 білих і 90 червоних троянд, нам потрібно знайти найбільший спільний дільник (НСД) цих трьох чисел.

НСД(36, 72, 90) = 18

Тепер, коли ми знайшли НСД, ми знаємо, що максимальна кількість однакових букетів, які можна скласти, буде рівна цьому НСД. Таким чином, ми можете скласти 18 букетів, кожен з них містить по 36/18 = 2 жовтих троянди, 72/18 = 4 білі троянди і 90/18 = 5 червоних троянд.