Всього троянд 660,білих та червоних 426.Жовтих червоних 392.Скільки троянд було червоних,жовтих та

білих окремо

Ответы на вопрос

Отвечает Нелинов Амин.
1) 660 - 426 = 234 (жовтих)
2) 660 - 392 = 268 (білих)
3) 660 - (234 + 268) = 158 (червоних)