Різниця двох чисел дорівнює 2,2. Знайдіть ці числа, якщо їх сума дорівнює 22,2


Ответы на вопрос

Отвечает Фабрицкий Данил.
Пусть числа Х и У. По условию:
Х - У = 2,2;  (1) ⇒ Х = 2,2 + У;  (2)  
Х + У = 22,2; (3). Подставим (2) в (3):
(2,2 + У) + У = 22,2; 2У = 22,2-2,2; У =10;
Х = 2,2 + У = 12,2