Функция f(x)=7+4x−x2 принимает наибольшее значение при Выберите один ответ: а)x=3 б)x=4 в)x=5

г)x=2 д)x=1

Ответы на вопрос

Отвечает Игралов Николай.

Відповідь:     г) х = 2 .

Покрокове пояснення:

Функція  f(x) = 7 + 4x − x² ; - квадратична ;  а = - 1 < 0 , тому вітки

параболи ( графік функції ) напрямлені вниз . Найбільше значення

функція має у вершині параболи :

    х₀ = - b/( 2a ) = - 4/( 2* (- 1 ) ) = 2 ;   y₀ = 7 + 4*2 - 2² = 15 - 4 = 11 .  

    ( 2 ; 11 ) - вершина параболи .

 В  -  дь :  г) х = 2 .