микита розязивав протягом 3дні він розязував по 36 рівняння а наступні 5 днів по 42 рівняння

скільки всього рівняння розв,язав микита​

Ответы на вопрос

Отвечает Сюравчик Ілля.

1) 36 * 3 = 108 (розв'язав за перші три дні)
2) 42 * 5 = 210 (розв'язав за наступні 5 днів)
3) 108 + 210 = 318

Відповідь: Микита розв'язав 318 рівнянь.