Пасовисько має форму прямокутника. Його довжина 5 км. Знайди ширину пасовиська, якщо довжина його

огорожі 14 км

Ответы на вопрос

Отвечает Зайкова Ленуся.
5+5=10(км) -довжина
14-10=4(км) ширина
4:2=2(км)