Розкрийте дужки і зведіть подібні доданки 8(6х-7)-17х


Ответы на вопрос

Отвечает Колесова Мария.
8(6х - 7) - 17х = 48х - 56 - 17х = 31х - 56
9у - 5(17 - у) = 9у - 85 + 5у = 14у - 85