Турист подолав 38 км. 3 години він їхав на велосипеді, а 2 години йшов пішки, причому його

швидкість була на 6 км/год повільнішою, ніж на велосипеді. Знайти швидкість туриста на велосипеді і пішки. Розв'язати рівнянням.

Ответы на вопрос

Отвечает Московская Софья.
2x + 3*(x+6)= 38
2x + 3x + 18 = 38
5x + 18 = 38
5x = 38-18
5x = 20
x = 20:5
x = 4км/ч скорость пешком
4+6=10км/ч скорость на велосипеде