Обчисліть значення функції f (х)=1/6(дробь) х(возле дроби)+7 у точці x0=-12А)1 Б)13 В)4 Г)6


Ответы на вопрос

Отвечает Дьячков Александр.
f(х)=х/6+7
f(-12)=(-12/6)+7=-2+7=5