Об'єм куба дорівнює 20 см кубічних ,знайти площу його повної поверхні


Ответы на вопрос

Отвечает Эмиров Муртуз.
Объем куба:      V = a³
Сторона куба:   а = ∛V = ∛20 ≈ 2,71 (см)
Площадь поверхности:
                         S = 6a² = 6*7,34 ≈ 44,06 (см²)

Ответ: ≈ 44,06 см²

Отвечает Шарипов Айдос.
V=20=a³
a=∛20
S=6a²=6(∛20)²=6∛(2²*5)²=6∛(2³*2*25)=12∛50 cм²