робітник мав виготовити 156 деталей, а виготовив на чверть більше від запланованого . Скільки

деталей виготовив робітник? На скільки більше деталей від запланованого він виготовив?

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Александра.

156:4*1=39 или через %  156*25:100=39 156+39=195