За день робітник виготовив 55 деталей,а це становить 110%кількості деталей,що він мав виготовити за

планом.Скількі деталей треба було виготовити за планом?На скількі деталей робітник перевиконав працю за планом? Пишу на украинском но ответ можно на русском.Задачя лёгкая просто хочю чтоб кто-то балы получил) даю 20 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Романюк Лада.
55 ÷ x = 110 ÷ 100
x = 50 - деталей , 55 - 50 = 5.
Відповідь: усього деталей  50; робітник виконав на 5 деталей більше