Мати в 11 разів старша від доньки .Через 2 роки вона буде в 7 разів старша від неї. Скільки років

матері і скільки років доньці.

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Антон.

Пусть сейчас дочке х лет, тогда её матери 11х лет. Через 2 года дочке будет (х + 2) лет, а матери (11х + 2) лет. Уравнение:

(11х + 2) : (х + 2) = 7

11х + 2 = 7 · (х + 2)

11х + 2 = 7х + 14

11х - 7х = 14 - 2

4х = 12

х = 12 : 4

х = 3 года дочке

11 · 3 = 33 года маме

Вiдповiдь: 33 рокiв матерi i 3 рокiв доньцi.