Доньці 4 роки, синові — на 2 роки більше, а мамі — 24 роки. У скільки разів мамастарша за сина?

На скільки років мама старшаза сина? За доньку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Андрей.

Ответ:

1)4+2=6-років синові

2)24:6=4-у скільки разів мама старша за сина

3)24-6=18-мама старша за сина

4)24-4=20-мама старша за доньку