Матері 24 роки, а доньці 4 роки. У скільки разів мати старша за доньку? На скільки років донька

молодша за матір?

Ответы на вопрос

Отвечает Брюханов Дима.

1) 24:4=6 - во столько раз мать старше дочери

2) 24-4=20 - на столько лет дочь моложе матери

Отвечает Чернов Никита.

24:4=6 разів мати старша за доньку.

24-4=20років донька молодша за матір.