№1 Вік доньки становить 2/7 віку матері. Скільки років матері, якщо вона старша від доньки на 20

років? №2 Знайдіть десяткове наближення числа 2 1/6 до сотих. №3 Ціну на товар, який коштував 400 грн, зменшили на 15%. Знайдіть нову ціну товару. №4 Знайдіть потроєну суму чисел 1/9 і 5/6.

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Алиса.

№ 1.

Пусть х лет - возраст матери, тогда (2/7)х лет - возраст дочери. Уравнение:

х - (2/7)х = 20

(5/7)х = 20

х = 20 : 5/7

х = 20 · 7/5

х = 4 · 7

х = 28

Ответ: 28 лет.

№ 2.

2 целых 1/6 = 13/6 = 13 : 6 = 2,1666 ... ≈ 2,17 - округлённо до сотых

№ 3.

1) 400 : 100 · 15 = 60 (грн.) - на столько снизилась цена товара;

2) 400 - 60 = 340 (грн.) - новая цена товара.

Ответ: 340 грн.

№ 4.

1) 1/9 + 5/6 = 2/18 + 15/18 = 17/18 - сумма чисел;

2) 17/18 · 3 = 51/18 = 17/6 = 2 целых 5/6 - утроенная сумма чисел.

Ответ: 2 целых 5/6.

Отвечает Сулайманов Рома.

Пошаговое объяснение:

1

Д=2М/7

М=Д+20

Д=2Д/7+40/7

7Д=2Д+40

5Д=40

Д=8

М=Д+20=28

2

2 1/6≈1.1(6)=1.17

3

400*0.85=340

4

Тройная сумма?

3(1/9+5/6)=1/3+5/2=(2+5*3)/(3*2)=17/6