Відстань між двома портами 504км. Рухаючись проти течії річки, теплохід проходить цю відстань за 21

год. За скільки годин він пройде цю відстань за течією річки, якщо швидкість течії 2 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Борисович Станислав.

Ответ:

Спочатку знайдемо v швидкість теплохіда проти течії за формулою v=s:t v=504:21=24 км/год

Далі знайдемо власну швидкість теплохіда vпроти течії=vвласна-vтечії

24=x-2

24+2=X

X=26

26км/год влас шв

Vза теч=v вл+v теч

Vза теч=26+2=28км/год

tза теч=s:v

tза теч=504:28=18год

Відповідь 18 год