Дмитрик купив 15 марок на космічну тематику і 20- природничу . За марки на космічну тематику він

заплатив на 4rpH 70 к . менше , ніж за природничу . Скільки грошей окремо заплатив Дмитрик за марки на космічну тематику і на природнику ? на

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Ксюша.

Ответ: за космічні- 14 грн. 10 коп.,

за природничі - 18 грн. 80 коп.


Пошаговое объяснение:

Нехай х - кількість грошей за одну марку, тоді 15х - за космічні марки, а 20х - гроші за природничі. Враховуючи, що різниця цих коштів 4 грн 70 коп, складемо рівняння:

20х - 15х = 4 цілих 7/10

5х = 4 цілих 7/10

х = 47/50= 94/100

Отже, за космічні марки заплатили 15×94/100= 14 грн 10 коп, а за природничі 20× 94/100= 18 грн 80 коп.