Мишко почав навздоганяти Бориса,коли відстань між ними було 100м.Мишко йде зі швидкістью 80м/хв,а

Борис-зі швидкістью 60м/хв.Через який час хлопчик навздожене іншого?Помогите пожалуйста!

Ответы на вопрос

Отвечает Мыльников Вова.

Ответ:

5 хвилин

Пошаговое объяснение:

Швидкість зближення складає

80-60= 20 м/год

Час зближення становить t=S/V

100 м :20 м/хв = 5 хвилин