Із 12 питань студент вивчив 6. Знайти ймовірність що с 5 питань він вивчив 3?


Ответы на вопрос

Отвечает Маликов Ян.

Ответ: 0.38

Пошаговое объяснение:

Число можливих способів, за якими можна вибрати 5 питань із 12, тобто кількість таких C^5_{12}=\dfrac{12!}{5!7!}=792

Число способів, за якими студент вивчив три питання: C^3_6\cdot C^2_6=300

Шукана ймовірність

  • \sf P=\dfrac{300}{792}\approx 0.38