Дано три числа:5,8 і10.Володя склав із них числовий вираз і обчислив його значення.Вийшло 42.Який

вираз склав Володя?

Ответы на вопрос

Отвечает Гафитулин Руслан.

Ответ:

Володя склав такий вираз :

5*10-8=42

Отвечает Фіда Сергій.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5*10-8=50-8=42