Квадрат зі стороною 60см поділено на два прямокутники так, щоб площа першого прямокутника вдвічі

більша за площу другого. Яка ширина другого прямокутника?​

Ответы на вопрос

Отвечает Оразымбаев Райымбек.

Ответ:

20см

Доведення:

S1= 40*60= 2400

S2= 20*60= 1200