Книга коштує 100 грн спочатку її підвищили на 10% а потім знизили на 10% . Якою стала ціна книги.

Там 100 грн не вийде.

Ответы на вопрос

Отвечает Слюзкова Вероника.

Пошаговое объяснение:

100грн-100%

х-10%

х=100*10/100=10грн

100-10=90грн

90грн-100%

х-10%

х=90*10/100=9грн

90+9=99грн