Задайте формулою лінійну функцію, графік якої проходить через точки (1: -5) і (-3; -13)


Ответы на вопрос

Отвечает Бейна Виктория.

A(1,-5)\; \; ,\; \; B(-3,-13)\\\\y=kx+b\; \; \Rightararow \; \; \; \left \{ {{-5=k+b\; \; \; \; } \atop {-13=-3k+b}} \right. \; \; \left \{ {{b=-5-k\; \; \; } \atop {b=-13+3k}} \right. \\\\-5-k=-13+3k\\\\8=4k\; \; ,\; \; k=2\\\\b=-5-2=-7\\\\y=2x-7