Денис і Тетяна збирали пластикові кришечки. Денис назбирав 53 кришечки,а Тетяна на 16 кришечок

менше . скільки всього кришечок назбирали друзі​

Ответы на вопрос

Отвечает Мартюшова Ирина.

Ответ:

90

Пошаговое объяснение:

1) 53-16=37

2)53+37=90

відповідь: всього друзі назбирали 90 кришечок

Отвечает Pyasetskiy Kirill.

Ответ:

90

Пошаговое объяснение:

53-16=37 крышечек собрала Тетяна

53+37=90 крышечек всего