Андрій назбирав у 3 рази більше грибів ніж Миколка Олесь на 16 грибів менше ніж Миколка разом Вони

збирали 74 гриба скільки грибів назбирав кожен із них

Ответы на вопрос

Отвечает Алисеенко Кирилл.

Ответ:

Андрій -  3х

Олесь - х-16

Микола - х

всього-74

Пошаговое объяснение:

3х+х-16+х=74

3х+х+х=74+16

5х=90

х=90:5

х=18

Отже, Андрій-54 Олесь -2 Микола - 18