Учні двох третіх класів зібрали 912 пластикових кришечок для переробки, причому кожний учень приніс

однакову кількість кришечок. Скільки кришечок зібрав кожний клас, якщо в одному класі 25 учнів, а в іншому – 23 учні? Розв’яжи, дай розгорнуту відповідь.

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Вера.

Ответ:

636/2=318

25+23=48

318/48=6,6

Пошаговое объяснение: