Дві вантажні машини перевезли 77 т вантажу, зробивши однакову кількість рейсів. Скільки тонн

вантажу перевезла кожна машина, якщо одна машина перевозираза один рейс 3 т, а друга — 4т твантажу?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Евгений.

х -  кількість рейсів кожной машини

3х  тонн вантажу  перевезла перша машина

4х  тонн вантажу  перевезла друга машина

Рiвняння:

3х+4х=77

     7х=77

      х=77:7

      х=11

3·11=33 тонн вантажу  перевезла перша машина

4·11=44 тонн вантажу  перевезла друга машина.

Ответ: 33 т; 44 т