Вантажним автомобілем за два дні перевезли 75 т вантажу першого дня зробили 7 рейсів а другого 8

рейсів скільки тонн вантажу перевезли другого дня якщо щоразу перевозили однакову кількість

Ответы на вопрос

Отвечает Овчаренко Егор.
75:(7+8)=5(т)-перевозили за один рейс
5*8=40(т)-перевезли завторой день