Середнє арифметичне чисал 7,8 і у дорівнює 6,2 . Знайди число у.


Ответы на вопрос

Отвечает Новицкий Богдан.

Ответ:

4,6

Пошаговое объяснение:

(7,8+у)/2=6,2

7,8+у=6,2•2

у=12,4-7,8=4,6