Перший член арифметичної прогресії (аn) дорівнює -25 а другий -22 знайти а21


Ответы на вопрос

Отвечает Попова Аня.

Ответ:

35

Пошаговое объяснение:

Дано:

а1 = -25

а2 = -22

а21 - ?

Решение:

d = a2-a1 = -22+25 = 3

a_{n} = a_{1} + d*(n-1)\\\\a_{21} = -25 + 3*(21-1) = -25 + 60 = 35